فناوری اطلاعات

یک سرویس ایمیل ایرانی با ۱۰۰گیگ فضا راه اندازی شد

 

برای اولین بار در ایران پست الکترونیک ملی با فضای 100 گیگا بایت فضا برای هر کاربر راه اندازی شد.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این سرویس جزو معدود سرویس های پست الکترونیک بوده که علاوه بر میزبانی بر روی مرکز داده ملی به هر کاربر یکصد گیگ بایت فضا جهت ذخیره سازی نامه های الکترونیکی می دهد که در جهان نیز این مقدار فضا کم نظیر می باشد  و علاوه بر آن فضایی 500 مگابایتی به صورت ابری جهت ذخیره سازی فایل ها و اطلاع شخصی به صورت پوشه مجازی روی فضای وب می دهد از دیگر امکانات این سرویس می توان به سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت به صورت رایگان برای هر کاربر، نرم افزار برای تلفن های هوشمند ، برنامه اختصاصی بر روی سیستم عامل های ویندوز و لینوکس ،  دسترسی بر روی اینترنت و اینترانت جهت بررسی نامه های رسیده و ارسال پست الکترونیک و بیش از ده ها سرویس دیگر اشاره نمود.
 
از دیگر مزایای این سرویس می توان استفاده از دیگر سرویس هایی که توسط این گروه راه اندازی شده بدون نیاز به عضویت مجدد اشاره کرد که از جمله این سرویس ها می توان به موتور جستجوی ملی ، وبلاگ رایگان ، انجمن گفتگو ، گپ اینترنتی و ... اشاره نمود.
 
جهت عضویت و بررسی دیگر امکانات این پست الکترونیک می توانید به ادرس اینترنتی WWW.ATIMAIL.IR  مراجعه نمایید

۱ دیدگاه

  • رضا

    رضا

    هه هه !! ملی؟! نرم افزار آماده bigmail هست. بدون کوچکترین تغییری. تازه با یک چند تا دستور ساده معلومه روی یه دونه سرور هست ! با کلی تنظیمات اشتباه و سوتی! مگر ایمیل ملی دامینش به اسم یک فرد ثبت می شه؟! پاسخ

​​