تلفن همراه

دوستداران BlackBerry خدمات Netflix را تحریم کردند

پایگاه اینترنتی Netflix که در زمینه ارایه سرویس انتشار تصاویر ویدیویی فعالیت می‌کند چندی پیش اعلام کرد که قصد تولید هیچ گونه ابزار ویژه برای سیستم‌عامل BB10 را ندارد و همین مسئله باعث شد تا این سرویس از جانب هواداران BlackBerry به طور کامل تحریم شود.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، "رید هاستینگز"(Reed Hastings) مدیرعامل شرکت Netflix در یک مصاحبه تلویزیونی توضیح داد که کاربران BlackBerry به اندازه کافی زیاد نیستند تا برای آن‌ها سرمایه‌گذاری‌های لازم صورت گیرد و یک ابزار موبایلی اختصاصی برای آن‌ها ساخته شود.
 
او توضیح داد که در گذشته یکی از هواداران BlackBerry بوده است، اما از زمانی که گوشی هوشمند آیفون به بازار آمد دیگر هیچ یک از مدل‌های BlackBerry را برای خود نخرید.
 
با انتشار این خبر هواداران BlackBerry تصمیم گرفتند فروم اصلی سرویس Netflix را تحریم کنند و هیچ یک از آن‌ها در بخش گفت‌وگوی همگانی این سرویس حضور نیابند.
 
در اطلاعیه منتشر شده از سوی هواداران BlackBerry در این فروم گفته شده است که این تحریم صدها میلیون دلار از درآمدهای Netflix را کاهش خواهد داد.

​​