تلفن همراه

نخستین تصاویر از آیفون ارزان اپل منتشر شد

شایعات منتشر شده حاکی از آن است که اپل این روزها فعالیت خود برای تولید یک مدل ارزان از گوشی هوشمند آیفون را آغاز کرده است و حتی صحبت‌های اخیر "تیم کوک"(Tim Cook) مدیرعامل این شرکت نیز باعث تکذیب شایعات یاد شده نشده است.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اما پس از مدت‌ها انتظار، منابع آگاه در چین نخستین تصاویر از مدل ارزان قیمت گوشی هوشمند آیفون را منتشر کردند و توضیح دادند که بدنه این محصول از جنس پلاستیک ساخته شده است که این خبر با اطلاعات قبلی منتشر شده در این زمینه هماهنگ بود.
 
این تصاویر از آیفون جدید از دو سوی دو منبع مختلف منتشر شده است که البته هر دو منبع تصاویری از یک گوشی هوشمند منتشر کرده‌اند. در تصاویر هر دو منبع نشان داده شده است که مدل ارزان قیمت گوشی هوشمند آیفون در قسمت پشت بدنه به صورت منحنی طراحی شده است که پیش‌تر این نوع طراحی در مدل آیفون 3GS مشاهده شده بود.
 
پایگاه خبری Weibo ضمن انتشار این تصاویر توضیح داده است که این گوشی هوشمند را از نزدیک دیده و آن را در دست گرفته است. این مرکز تایید کرد طراحی جدید اپل در این زمینه قابل ملاحظه است و کاربر از گرفتن آن در دستان خود احساس رضایت می‌کند.
 
 
هر دو سری از تصاویر نشان می‌دهند که این گوشی هوشمند بدنه‌ای مقاوم دارد و هنوز به درستی مشخص نشده است که اپل برای دور بدنه این محصول و برای محافظت بیشتر از فلز استفاده می‌کند یا خیر. اما به هر حال در این تصاویر مشخص شده است که محصول یاد شده جک استاندارد 3.5 میلیمتری مخصوص هدفون، پورت نوری و اسپیکر را در بدنه خود جا داده است.

​​