تلفن همراه

دنیای محصولات نیمه‌هادی در گوشی‌های هوشمند متحول می‌شود

سامسونگ از آغاز سرمایه‌گذاری جدیدی به ارزش یک میلیارد دلار خبر داد که بر اساس آن دنیای محصولات نیمه‌هادی به طور کامل متحول می‌شوند و مشکلات گوشی‌های هوشمند در این زمینه به طور کامل برطرف می‌شود.
 
samsung-logo-03-635.jpg
 
به گزارش فارس به نقل از ان‌دی‌تی‌وی، شرکت سامسونگ دیروز با انتشار بیانیه‌ای از آغاز سرمایه‌گذاری جدیدی به ارزش یک میلیارد دلار خبر داد که بر اساس آن دنیای محصولات نیمه‌هادی به طور کامل متحول می‌شوند و مشکلات گوشی‌های هوشمند در این زمینه به طور کامل برطرف می‌شود.
 
 
 
بازار جهانی گوشی‌های هوشمند پیشرفته که سامسونگ و اپل مدیریت آن را در دست دارند با سرعت اندک در مسیر پیش‌رو حرکت می‌کند و شرکت کره‌ای سامسونگ سرمایه‌گذاران را متقاعد کرده است که در مقابل این سرمایه‌گذاری، بازار گوشی‌های هوشمند ارزان رونق بیشتری خواهند یافت که شرکت‌های چینی رقیب از جمله هواوی و ZTE روی آن سرمایه‌گذاری فراوان کرد‌ اند.
 
شرکت سامسونگ در گزارش جدید خود توضیح داد که طی سه ماه بین آپریل تا ژوئن 2013 مجموع درآمدهای خود را با رشد 47.5 درصدی به 9.35 تریلیون ون رسانده است که این رقم مطابق پیش‌بینی‌های قبلی کارشناسان اقتصادی بوده است.
 
سامسونگ پیش‌بینی کرده است که در فصل سوم سال جاری میلادی از فروش جهانی گوشی‌های هوشمند کاسته شود و به همین خاطر قصد دارد با سرمایه‌گذاری گسترده روی تراشه‌ها و سیستم‌های نیمه‌هادی مخصوص گوشی‌های هوشمند این بازار را رونق بخشد. شرکت سامسونگ بر این باور است که ارتقا سیستم‌های داخلی گوشی‌های هوشمند مهم‌ترین دلیل برای تشویق کاربران در این حوزه محسوب می‌شود تا نسل جدید گوشی‌های عرضه شده به بازار جهانی را خریداری کنند.

​​