تلفن همراه

همراه اول اعلام کرد: اعمال تعرفه مکالمه داخل شبکه 599 و خارج شبکه 625 ریالی برای سیمکارت های دائمی

از امروز هزینه جابه‌جایی و بین‌شهری سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول حذف و تعرفه یکسان 599 ریالی (درون شبکه) و 625 ریالی (برون شبکه) در سراسر کشور اعمال شده است.
 
به گزارش فارس به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول (شهری و بین‌شهری) و تلفن ثابت، به صورت یکسان در تمام کشور 599 ریال تعیین و از ساعت 24 روز 15 مردادماه اعمال می‌شود.
 
از این پس مشترکین سیم کارت‌های دائمی اپراتور اول، از مزایایی نظیر «حذف دو پالس هزینه جابجایی حدود 90 ریال در دقیقه، کاهش 27 درصدی هزینه مکالمات بین‌شهری و تماس با 87 میلیون مشترک همراه اول و تلفن ثابت در جای جای کشور با یک تعرفه» برای مکالمات درون اپراتوری (همراه اول و تلفن ثابت) بهره‌مند می‌شوند.
 هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول (شهری و بین‌شهری) و تلفن ثابت، به صورت یکسان در تمام کشور 599 ریال تعیین و از ساعت 24 روز 15 مردادماه اعمال می‌شود.
بر اساس این گزارش، تعرفه هر دقیقه مکالمه برون اپراتوری مشترکین دائمی همراه اول (مکالمه با مشترکین اپراتورهای رایتل و ایرانسل) 625 ریال محاسبه می‌شود.
 
تعرفه مکالمات همراه اول در 10 سال اخیر با وجود نرخ بالای تورم و افزایش بی‌سابقه نرخ ارز مورد نیاز برای خرید تجهیزات فنی، ثابت بوده است.
 
زمان و تعرفه یکسان‌سازی سیم کارت‌های اعتباری همراه اول به زودی اعلام می شود.

​​