تلفن همراه

دعوت‌نامه اپل برای معرفی آیفون جدید ارسال شد

در دعوتنامه ارسالی از سوی اپل تاریخ 10 سپتامبر برای معرفی محصول جدید اپل تایید شده است و این شرکت می‌خواهد در این کنفرانس دو مدل جدید از سری گوشی‌های هوشمند آیفون را به همراه یک مدل از رایانه لوحی iPad معرفی کند.
 
 
 
به دنبال انتشار شایعات مختلف در مورد مدل جدید گوشی هوشمند اپل طی ماه‌های گذشته، این شرکت بزرگ فناوری سرانجام ارسال دعوتنامه‌های رسمی مربوط به مراسم معرفی مدل جدید گوشی هوشمند آیفون مربوط به سه‌شنبه هفته آینده را آغاز کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سلولار – نیوز، از مدت‌ها قبل اعلام شده بود که شرکت اپل در روز 10 سپتامبر مراسمی برگزار می‌کند که در آن مدل جدید گوشی هوشمند آیفون معرفی می‌شود و هم‌اکنون که به این تاریخ نزدیک شده‌ایم، اپل قصد دارد در این روز به صورت رسمی از گوشی هوشمند جدید خود رونمایی کند.
 
در دعوتنامه ارسالی از سوی اپل تاریخ 10 سپتامبر برای معرفی محصول جدید اپل تایید شده است و این شرکت بزرگ قصد دارد در کنفرانس یاد شده دو مدل جدید از سری گوشی‌های هوشمند آیفون را به همراه یک مدل از رایانه لوحی iPad معرفی کند.
 
طی ماه‌های گذشته منابع آگاه اعلام کردند که اپل در این اقدام مدل جدید گوشی هوشمند خود را با نام iPhone 5C را در رنگ‌های مختلف و متنوع عرضه کند. این در حالی است که دعوتنامه اپل برای مراسم هفته آینده نیز به صورت رنگارنگ تهیه شده است و از این طور می‌توان شایعات منتشر شده را تا اندازه‌ای درست دانست.

​​