تلفن همراه

معرفی روش‌های نوآورانه خرید شارژ ایرانسل

ایرانسل برای تمامی مشترکین سیم کارت‌های اعتباری که تماس‌های زیادی برقرار می‌کنند استفاده از شارژ خودکار با استفاده از کد دستوری #185* و همچنین سرویس خرید آسان از طریق کد دستوری #7* را پیشنهاد می‌کند.
 
به گزارش خبرنگار ایلنا، مشترکینی که از سرویس شارژ خودکار استفاده می کنند، می‌توانند با تعیین حد اعتبار، پیش از اتمام اعتبارسیم کارت خود، به صورت خودکار از حساب بانکی‌شان سیم کارت خود را شارژ کنند.
 
در این صورت، مشترکین سیم‌کارتهای اعتباری به هیچ عنوان با مشکل کمبود اعتبار مواجه نخواهند شد. برای استتفاده از این سرویس جدید کافی است با شماره گیری کد دستوری #185* بانک مورد نظر خود را انتخاب و سپس با ادامه دادن دستور العمل، مراحل فعال سازی را تکمیل کنند.
 
علاوه بر این، ایرانسل امکان خرید آسان شارژ از طریق کد #7* را نیز فراهم کرده است تا مشترکین سیم‌کارتهای اعتباری ایرانسل بتوانند در هر کجا و هر زمان به راحتی و به قیمت واقعی شارژ مورد نظر خود را خریداری و بدون نیاز به دسترسی به اینترنت یا گوشی هوشمند، از طریق کارت بانکی خود پرداخت کنند.
 
برای استفاده از این سرویس کلیه مشترکین سیم کارتهای اعتباری می توانند با دریافت رمز دوم کارتهای عضو شبکه شتاب خود با شماره گیری کد #7* شارژ مورد نظر خود را با قیمت واقعی و بسیار آسان خریداری کنند.

​​