تلفن همراه

نسخه ویژه تلفن همراه دریافت اعتبار سایت ایرانسل

منبع: ایسنا
مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می توانند از طریق نسخه ویژه تلفن همراه دریافت اعتبار، از وب سایت ایرانسل شارژ دریافت کنند.
 
 
مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل می توانند با استفاده از این سرویس و با بهره گیری از اینترنت تلفن همراه خود، از طریق نشانی charge.irancell.ir خط ایرانسل خود و یا افراد دیگر را شارژ کنند.
 
علاوه بر این ایرانسل روشهای شارژ دیگری از جمله شارژ خودکار ایرانسل، شارژ از طریق کد دستوری #7*، باجه های خدمات بانکداری الکترونیکی و نرم افزار هرماه بانک، باجه ایرانسل(خدمات بانکداری همراه) #100*، وب سایت ایرانسل، انتقال اعتبار خط به خط، دستگاههای خودپرداز، پایانه های فروش، شارژ الکترونیکی و اینترنتی و تلفن گویای 8734 را نیز جهت شارژ اعتبار در اختیار مشترکین سیم کارتهای اعتباری قرار داده است.
 
مشترکین سیم کارتهای اعتباری می توانند جهت اطلاع از جزئیات هر یک از این روشها به وب سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه کنند.
 
در حال حاضر بانکهای اقتصاد نوین،پارسیان، پاسارگاد، تجارت، سامان، سرمایه، صادرات، کشاورزی، مسکن، ملی، ملت و پست بانک، خدمات شارژ به مشترکین سیم کارتهای اعتباری ایرانسل عرضه می کنند.

​​