باندپهن ثابت

ایرانیان‌نت: باقری و همتی جایگزین رحماندوست و حکیم‌جوادی شدند، حکیم‌جوادی به نمایندگی از گسترش الکترونیک سینا عضو هیئت مدیره باقی ماند

از طرف شرکت ارتباطات زیرساخت اسداله همتی و مجتبی باقری به عنوان نمایندگان بلوک ویژه بیست درصدی این شرکت در هیات مدیره شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت معرفی شدند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از وبسایت رسمی شرکت ارتباطات زیرساخت، به این ترتیب شرکت ارتباطات زیرساخت دو نماینده از سه نماینده خود در این شرکت را تغییر داد و مهندس همتی و مهندس باقری جایگزین مهندس  علی حکیم جوادی و مهندس محمد علی رحماندوست شدند.
 
همتی همزمان به عنوان عضو  هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با این شرکت همکاری دارد و باقری پیش از این مدیر عامل مخابرات گیلان بوده است.
 
از سوی دیگر روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی و الکترونیکی ایرانیان نت هم طی اطلاعیه ای اعلام کرد: محمد علی رحماندوست و علی حکیم جوادی که پیش از این نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت درهیئت مدیره اپراتور چهارم بودند جای خود را به محسن باقری چناری و اسدالله همتی دادند.
 
براساس این گزارش، محمدعلی رحماندوست که تاکنون علاوه برمدیرعاملی، عضویت درهیئت مدیره شرکت ایرانیان نت را نیز عهده دار بوده است از این پس تنها مدیرعامل اپراتورچهارم خواهد بود و علی حکیم جوادی نیز به نمایندگی از شرکت کسترش الکترونیک سینا عضو هیئت مدیره باقی می ماند.

​​