تلفن همراه

نمایش تصویر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه روی شیشه جلویی اتومبیل!

Heads up نمایشگری روی شیشه جلویی اتومبیل است که به گوشی هوشمندتان متصل می شود تا تمرکز شما از جاده منحرف نشود.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، تا بحال در مورد به واقعیت پیوستن پیامک زدن در عین پرواز در آسمان تونی استارک (شخصیت ابرقهرمان فیلم انتقام جویان) فکر کرده بودید؟ اما اکنون با ساخت Heads up که به گوشی هوشمند شما متصل می شود این رویا به حقیقت پیوسته است.
 
فایده این تکنولوژی چیست؟ پیام ها، تماس ها و آیکون مسیریابی بر روی شیشه جلوی اتومبیل شما بدون اینکه میدان دید شما را مسدود کنند زیر خط دیدتان، ظاهر می شوند.
 
Heads up از نرم افزار تشخیص صدا بهره می برد و همچین دارای سنسور هایی برای کنترل کردن حالات مختلف بدن است که بدون لمس کردن بتوانید با مخاطبان خود تماس بگیرید و یا پیامک بدهید.
 
تحقیقات نشان می دهد که نمایشگر های Heads up زمان عکس العمل در برابر شرایط و اتفاقات ناگهانی را بطور قابل ملاحظه ای کاهش داده است. Heads up به شما کمک می کند که در هنگام رانندگی بدون اینکه لحظه ای تمرکزتان از جاده منحرف شود به گوشی خودتان متصل باشید.
 
طرز چگونگی کار دستگاه:
کاربر سوار اتومبیل خود می شود براحتی نرم افزار Heads UP را اجرا می نماید و از طریق USB یا بلوتوث به Heads UP متصل می شود. کابران می توانند قسمت مسیر یابی و پیام های خود را تنظیم نماید.
 
 
هنگامی که این نرم افزار غیر فعال است بطور کامل شفاف می شود. اما هنگامی که کابر پیامی دریافت می کند یا با او تماسی گرفته می شود بطور خودکار فعال شده و در حالت کمرنگ روی شیشه جلویی اتومبیل ظاهر می شود. کاربر به انتخاب خود می تواند پیام را بخواند یا با مخاطب آن پیام تماس بگیرد یا حتی یام را نخواند. براحتی و فقط با اشاره کردن.
 
کاربر همچنین می تواند heads UP رافقط برای ارسال پیامک یا تماس گرفتن یا مسیر یابی، استفاده نماید. نرم افزار Heads UP همچنین به کاربر اجازه می دهد تا یادآور ها و پیغام های خود را روی نمایشگر به دلخواه خود تنظیم و یا ویرایش کند.
 
هسته پردازنده این نرم افزار بر پایه سیستم عامل اندروید نوشته شده است. گوشی هوشمند شما این قابلیت را دارد تا بر روی یک نمایشگر خارجی پیغام های مختلف را نمایش دهد حالا با وجود این نرم افزار در هنگام رانندگی پیغام هایتان براحتی در اختیار تان خواهد بود.
 
نرم افزار Heads UP به تعدادی سنسور نیز برای دریافت حرکات بدن، مجهز شده تا فرمان های با حرکات بدن را دریافت و اجرا نماید. این سنسور ها بالای نمایشگر شفاف قرار گرفته اند.
 

 

​​