تلفن همراه

Z10 بلک‌بری با تخفیف 199 دلار فروخته می‌شود

"جمعه سیاه" یا روز حراج گسترده کالاها و خدمات در آمریکا به پایان رسید و در کنار آن منابع خبری از روز دیگری با نام "دوشنبه سایبری" صحبت می‌کنند که شرکت‌های فناوری در آن نیز محصولات خود را به تخفیف به دست مشتریان می‌رسانند.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت بلک‌بری از جمله مراکزی محسوب می‌شود که قصد دارد مشتریان خود را در این روز راضی کند و بر این اساس اعلام کرده است که یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند خود موسوم به Z10 را با قیمت 199 دلار به فروش می‌رساند.
البته توجه داشته باشید که قیمت یاد شده برای BlackBerry Z10 بدون اجبار برای استفاده از هرگونه سیم‌کارت یا قرارداد مخابراتی اعلام شده است.
 
شرکت بلک‌بری همچنین قصد دارد این گوشی هوشمند پیشرفته را با رقم یاد شده به صورت رایگان عرضه کند و برای ارسال آن به کاربران در سراسر جهان هیچ گونه پولی در اختیار نگیرد. بنابراین می‌توان 199 دلار را قیمت نهایی گوشی Z10 بلک‌بری دانست.
تنها چیزی که کاربران برای خرید این گوشی هوشمند با قیمت یاد شده نیاز دارند، استفاده از کد BFEMAILZ10 است تا بتوانند به یکی از مشتریان شرکت بلک‌بری تبدیل شوند.
 
گوشی هوشمند Z10 بلک‌بری تنها محصولی محسوب نمی‌شود که با تخفیف به دست کاربران جهان می‌رسد و به همین خاطر، متقاعد کردن کاربران برای خرید چنین گوشی با قیمت 199 دلار اندکی دشوار به نظر می‌رسد.
 

​​