اینترنت و شبکه

تخفیف خدمات اینترنتی شاتل در جشنواره هفته خرید اینترنتی

شاتل در طول مدت زمان برگزاری جشنواره هفته خرید اینترنتی به خریدهای آنلاین سرویس‌های اینترنت پرسرعت تخفیف می‌دهد.
 
به گزارش  آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از شاتل، خریداران آنلاین خدمات اینترنت پرسرعت در زمان برگزاری این جشنواره از تخفیف‌های ویژ‌ه برخوردار خواهند شد.
 
جشنواره هفته خرید اینترنتی از سوم تا نهم اسفند ماه سال 1392 برای نخستین بار در کشور توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت کاملا مجازی در فضای اینترنت و با حضور کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد دایمی اعتماد الکترونیکی برگزار می‌شود.
 
به همین مناسبت شاتل برای تمامی متقاضیانی که خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت خود را به صورت آنلاین سفارش دهند، تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است.
 
خدمات این جشنواره به متقاضیان سرویس در تمامی شهرها در سراسر کشور به جز شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، یاسوج، گچساران، بروجن، شهرکرد ارایه خواهد شد.
 
متقاضیان برای سفارش آنلاین و بهره‌مندی از این تخفیف‌ها می‌توانند به نشانی سایت اینترنتی شاتل به نشانی www.Shatel.ir مراجعه کرده و سرویس موردنظر خود را خریداری کنند.
 
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نخستین دوره جشنواره هفته خرید اینترنتی را با شعار «شهروند الکترونیکی در هفته خرید اینترنتی» از سوم تا نهم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌کند و اطلاعات بیشتر درباره آن روی سایت http://eshopfest.com قرار دارد.

3 دیدگاه

 • امين اميري
 • milad

  milad

  متاسفانه شاتل در بندرعباس بدترین خدمات رو ارائه میده و اگر دقت کرده باشید تمام جشنواره هاش شامل بندرعباس نمیشه پاسخ
 • احمدی

  احمدی

  با سلام حتی ذکر نام شاتل هم خجالت آوره!!!!!!! شاتل هم مثل بسیاری از کلاهبرداران داره عمل می کنه سازمان حمایت از مصرف کننده هم که ...................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته بهتره بگیم نداریم شما را به خدا شما رسانه ها یه فکری به حال این وضع وخیم شرکتهای کلاهبردار بکنید پاسخ

​​