فناوری اطلاعات

سیسکو بعد از یک دهه به سراغ فناوری‌های جدید می‌رود

شرکت سیسکو بزرگترین تولیدکننده تجهیزات شبکه ای از تصمیم خود برای پایان ارائه خدمات WebEx Social و جایگزین کردن آن با یک محصول جدید موسوم به Jive Software خبر داده است.
 
 
به گزارش فارس به نقل از ولیو واک، پدر اولاندر، معاون بازاریابی این شرکت اظهار داشته که سیسکو بعد از یک دهه تصمیم گرفته تا با شرکت‌های دیگری برای استفاده از فناوری‌های جدید و ارتقای خدمات خود به مشتریان همکاری کند. 
 
هدف سیسکو از ارائه این خدمات تسهیل همکاری‌های گروهی و شبکه‌ای بر بستر اینترنت است. کاربران با استفاده از خدمات یاد شده قادر هستند در کنفرانس‌های جمعی تحت وب شرکت کنند و در انواع فعالیت‌های گروهی مشارکت کنند.
 
البته سیسکو وعده داده که تا دو سال دیگر از WebEx Social برای کاربران خدمات کلود خود پشتیبانی خواهد کرد. کاربرانی که WebEx Social را بر روی سرورهای خود نصب کرده اند این پشتیبانی را تا سه سال دیگر دریافت خواهند کرد. همچنین ارائه خدمات WebEx online-meeting نیز فعلا ادامه می‌یابد.
 
سیسکو می‌گوید با همکاری Jive خدمات قبلی را ارتقا داده و پلاتفورم‌های تازه‌ای را برای استفاده صاحبان مشاغل و شرکت‌های تجاری راه اندازی خواهد کرد. قرار است اطلاعات بیشتر در این زمینه ظرف هفته‌های آینده اعلام شود.
 
 

​​