فناوری اطلاعات

پاشنه‌طلا دبیرکل نصر کشور شد

منبع: فناوران
محمدحسین پاشنه‌طلا دیروز در شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با رای اکثریت به عنوان دبیرکل سازمان نصر انتخاب شد.
 
 
رییس سازمان نظام صنفی کشور با اعلام این مطلب گفت: سال 93 سال اجرایی شدن برنامه‌های دولت است به همین دلیل اصرار داشتیم فردی قوی برای دبیرکلی انتخاب شود.
کاظم آیت اللهی افزود: در میان کاندیداهای دبیرکلی با محمدحسین پاشنه طلا مذاکراتی داشتیم که ایشان پذیرفتند و در نشست شورای مرکزی  با رای اکثریت انتخاب شدند. 
وی گفت: با توجه به اینکه دبیرکل جدید از قبل در تعامل با سازمان بوده، نسبت به صنف و اهداف سازمان آشنا است از این رو مشکلی در این رابطه وجود ندارد.آیت اللهی تاکید کرد: قطعا دبیرخانه سازمان نصر کشور وی را برای رسیدن به اهداف سازمان کمک خواهند کرد.
 محمد حسین پاشنه طلا از مدیران موفق، جوان و فعال در ایران است. وی متولد بیست و سوم مرداد 53 است و مدرک کارشناسي‌ را در رشته مهندسي نرم افزار و دوره کارشناسي ارشد خود را در رشته هوش مصنوعي و رباتيک گذرانده است.
وی همچنین دارای کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با گرایش بازاریابی نیز هست. پاشنه طلا همچنین در دورهDBA (دکتراي مديريت کسب و کار) تحصيل کرده است و هفت سال مديريت دفتر توسعه صنعت فناوري اطلاعات وزارت صنعت را عهده دار بوده است. او همچنین سه سال در جايگاه دبیر کمیته تخصصی صنعت و توسعه صادرات فناوری اطلاعات کارگروه فاوا دولت نيز فعاليت کرده است. 
پاشنه طلا سه سال مدیر پروژه در شرکت پترو پارس و مشاور فناوری شرکت ملی پتروشیمی بوده است. 

​​