فناوری اطلاعات

تعقیب اپل به علت حذف پیامک‌های ارسالی برای اندروید

منبع: Fars News
نقص فنی در سرویس پیام رسان iMessage اپل موجب شده تا پیامک‌های ارسالی برای گوشی‌های اندروید به مقصد نرسد و همین امر باعث طرح شکایت علیه این شرکت شده است.
 
 
به نقل از سی نت، این مشکل که به خصوص برای کاربران آیفون ایجاد مشکل کرده از آن جهت به شدت خبرساز شده که گوشی‌های آیفون حتی کاربران خود را در جریان به مقصد نرسیدن پیامک‌های ارسالی قرار نمی دهند.
 
سرویس iMessage از سال 2011 و همزمان با عرضه سیستم عامل iOS5 راه اندازی شد و کاربران گوشی ‌ای آیفون با استفاده از آن می توانند از شبکه های بی‌سیم وای – فای و دیتا برای تبادل پیامک استفاده کنند، بدون آنکه نیازی به بهره گیری از خدمات اپراتورهای مخابراتی داشته باشند.
 
اپل اعلام کرده که از وقوع مشکل یاد شده آگاه است، ولی هنوز هیچ توضیحی در مورد علت این مشکل و زمان رفع آن ارائه نکرده است. آدریان مور فردی که شکایت در این زمینه را تقدیم دادگاهی در سن خوزه کالیفرنیا کرده، می‌گوید علت این کار عدم ارائه راه حلی عینی برای مشکل یاد شده است.
 
وی می گوید این شکایت به نمایندگی از عده زیادی از کاربران گوشی‌های آیفون تقدیم دادگاه شده و این افراد خواستار حل سریع مشکل یاد شده هستند.
 
 

​​