فناوری اطلاعات

سمینار "بررسی مسائل و مشکلات قراردادهای حوزه IT" برگزار میشود

سازمان نصر تهران سمینار "بررسی مسائل و مشکلات قراردادهای حوزه IT و تبیین راهکارهای مناسب" را برگزار می کند.
 
 
کمیسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، سمینار"مروری بر مسائل و مشکلات قراردادهای حوزه IT و تبیین راه‌کارهای مناسب" را با همکاری گروهی از کارشناسان رسمی دادگستری رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات برگزار می کند.
 
این سمینار قرار است از ساعت 16 الی 19روز چهار‌شنبه 21 خردادماه جاری در محل دبیرخانه سازمان نصر تهران برگزار شود. از جمله اهداف این سمینار می توان به مواردی همچون " آشنایی با نقش و جایگاه کارشناسان رسمی دادگستری" و "مرور ابعاد فنی، حقوقی و بازرگانی قراردادهای حوزه IT"، "عوامل موثر در حفظ حقوق مالکیت مادی و معنوی نرم‌افزارها"، "موضوعات مطرح در زمینه نیروی انسانی" و" آشنایی با دارائی‌های نامشهود متصور در شرکت‌های حوزه IT" اشاره کرد.
 
بنا بر اعلام تنظیم دقیق قرارداد به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شرکت‌ها و ایجاد زمینه برای وصول مطالبات، به ویژه در زمان رسیدگی به اختلاف‌های قراردادی، اعم از مراجعه به داوری یا طرح دعوی در محاکم قضایی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ از این رو گروهی از کارشناسان رسمی با تجریه در رسیدگی به قراردادهای حوزه IT با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، سمینار مروری بر مسائل و مشکلات قراردادهای حوزه IT و تبیین راه‌کارهای مناسب را ویژه اعضای هیات مدیره و مدیران‌عامل حوزه فناوری اطلاعات برگزار می‌کنند.
 
سرفصل های این سمینار علاوه بر معرفی اهداف و محورهای کلیدی شامل مرور قراردادهای حوزه IT، حفظ حقوق مالکیت مادی و معنوی نرم‌افزارهای رایانه‌ای، نقش نیروی انسانی و دارائی‌های نامشهود انفورماتیکی هستند.
 
علاقمندان می توانند برای ثبت نام کسب اطلاعات بیشتر در این سمینار رایگان به پورتال سازمان نصر تهران به آدرس tehran.irannsr.org مراجعه کنند.

​​