فناوری اطلاعات

نسل جدید سخت افزارهای امنیت شبکه

پاندا سکیویریتی، تولید کننده بزرگ محصولات امنیت شبکه و اینترنت، از ارائه نسل جدید سخت افزارهای امنیتی خود موسوم به Panda GateDefender eSeries خبر داد. 

 
بر اساس اعلام این شرکت، تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید این سخت افزارها شامل افزایش امکانات مدیریتی برای کنترل امنیت شبکه، بهره گیری از جدیدترین فن آوری های VPN برای بهبود ارتباطهای امن سازمانی و نیز ارتقاء عملکرد فایروال برای کنترل بهتر نرم افزارهای مبتنی بر وب می باشد. علاوه بر این، کنسول مدیریتی این سخت افزار که به صورت مبتنی بر وب عمل می کند، امکان نظارت لحظه به لحظه بر روی شبکه را برای مدیران آی تی فراهم می آورد. 
 
مهمترین ویژگی Panda GateDefender eSeries ،  سادگی و انعطاف پذیری آن در هنگام نصب بر روی شبکه های کوچک، متوسط، بزرگ و خیلی بزرگ است و مدیران آی تی سازمان ها می توانند با توجه به نیازهای امنیتی و عملیاتی شبکه، این ابزار قدرتمند را در سه حالت "سخت افزاری" ، "نرم افزاری" و "مجازی" و بر روی درگاه اینترنت شبکه نصب کنند. 
 
 
در نسل جدید سخت افزارهای امنیتی پاندا، امکان تعیین سطح و مدیریت دسترسی کارکنان سازمانی به اطلاعات و محتویات درون شبکه، اینترنت و برنامه های کاربردی تحت وب، امکان پذیر شده است. 
بنا بر ادعای پاندا، نظارت لحظه به لحظه بر روی وضعیت امنیتی و عملیاتی شبکه در هر زمان و از هر کجای جهان، مزیت بزرگ این سخت افزار برای هر مدیر آی تی، به ویژه مدیران شبکه های بزرگ وابسته به اینترنت و تجهیزات آی تی سیار محسوب می شود.  
GateDefender eSeries دارای یک ماه نصب رایگان برای تست و بررسی محصول در شبکه های سازمانی ست و پشتیبانی فنی آن به صورت رایگان و شبانه روزی توسط شرکت ایمن رایانه پندار ارائه می شود. 
 
 
 

​​