اینترنت و شبکه

شبکه اینترانت بسیج در راه است

رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور، به راه اندازی شبکه شهاب در بسیج اشاره کرد و گفت: این شبکه تاکنون به 30 هزار نقطه مشترک رسیده است.
 
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور، به راه اندازی شبکه شهاب در بسیج اشاره کرد و گفت: این شبکه تاکنون به 30 هزار نقطه مشترک رسیده است.
 
به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر چهارشنبه در پرسش و پاسخ در جلسه گردهمایی منطقه ای ائمه جمعه کشور با عنوان اینکه، شبکه شهاب شبکه اینترانت و پاک است و بزودی این شبکه به خانه ها کشیده می شود.
 
سردار نقدی با اشاره به اینکه بسیج با آنکه صبغه اعتقادی بالایی دارد ولی تعریف اعتقادی تاکنون نداشته، گفت: طرح صالحین تنها طرحی است که در هیچ جایی نسبت به آن جواب منفی نشنیده ایم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور تصریح کرد: موفق شدیم در طرح صالحین از وجود 20 هزار روحانی استفاده کنیم و برنامه داریم از کل 170 هزار روحانی فعال کشور بهره بریم.
 
سردار نقدی ادامه داد: رسیدن به اینکه چه مقدار از مردم محله و شهر در صفهای نماز جماعت و جمعه شرکت می کنند از جمله چشم انداز بسیج در جامعه است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در پاسخ به ضرورت توسعه پوشش آنتن دهی رسانه ملی گفت: صدا و سیما، قرارگاه و ستادی دارد که سعی می کنند آنتن دهی رسانه ملی را در مناطق بالا برند.
 
وی اظهار داشت: همچنین قراردادی با صدا و سیما داریم تا آنتن دهی را بالا بریم و اکنون مشکل ما تنها روستاهای کوچک نیستند بلکه در شهرها نیز از نظر آنتن دهی شبکه ها مشکل داریم.

​​