فناوری اطلاعات

بازی‌های جدید نینتندو در راه بازار است

منبع: Fars News
شرکت نینتندو می‌گوید بازی های طراحی شده توسط این شرکت برای کنسول Nintendo 64 به زودی بر روی کنسول‌های Wii U Virtual هم قابل اجرا خواهند بود.
 
 
 
به نقل از تک تایمز، این شرکت امیدوار است از این طریق بتواند در رقابت با مایکروسافت و سونی جایگاه بهتری کسب کند. کنسول‌ها و بازی‌های شرکت قدیمی نینتندو هم اکنون در بازار رتبه سوم را داراست.
 
کنسول بازی Wii U Virtual حدود یک سال و نیم قبل عرضه شد و نینتندو در همان زمان وعده داده بود که بازی‌های سازگار با کنسول های قدیمیش را بر روی پلاتفورم های تازه قابل اجرا خواهد نمود. Wii U Virtual که قابلیت های فراوانی برای اجرای آنلاین بازی دارد هم از این امر مستثنی نیست.
 
البته این بازی‌ها که از فروشگاه اینترنتی نینتندو قابل خریداری و بارگذاری هستند ویژگی‌های جدیدی هم دارند که مبتنی بر طراحی سخت افزاری Wii U Virtual است. لذا این بازی‌های قدیمی از محیطی جذاب و روندی به روز شده برخوردار خواهند بود. همچنین کاربران می‌توانند به طور آنلاین در مورد هر بازی و امکاناتش به بحث و تبادل نظر بپردازند.
 
به روز شدن نحوه کنترل هر بازی و امکان ذخیره آن در هر مرحله نیز برای کاربران علاقمند در نظر گرفته شده است. هزینه استفاده از این بازی ها تنها یک دلار است که در مقایسه با رقم معمول برای بازی های نینتندو یعنی 4 تا 5 دلار مناسب است.
 
 

​​