فناوری اطلاعات

آی پاد تاچ 25 درصد ارزان شد

منبع: Fars News
اپل روز گذشته از کاهش 25 درصدی قیمت آی پاد تاچ خبر داد تا افراد بیشتری را به خرید آن ترغیب کند. علاوه بر این محصول یاد شده از نظر سخت افزاری نیز به روز شده است.
 
 
به نقل از لس آنجلس تایمز، از جمله این به روزرسانی‌های سخت افزاری می‌توان به افزوده شدن یک چیپ ست تازه برای ارتقای دوربین دیجیتال آی پاد تاچ اشاره کرد.
 
قیمت تازه ترین مدل iPod Touch با حافظه 64 گیگابایتی 299 دلار و قیمت مدل 32 گیگابایتی آن 249 دلار اعلام شده که به معنای کاهش 100 و 50 دلاری است. مدل 16 گیگابایتی iPod Touch هم با دوربین از 229 به 199 دلار کاهش یافته است.
 
iPod Touch از جمله محبوب ترین ابزار برای گوش کردن به موسیقی در حین حرکت است و کارشناسان معتقدند علت ارزان شدن مدل های مختلف آن برنامه ریزی اپل برای عرضه مدل های تازه تر این محصول است.
 
iPod Touch اولین بار در سال 2001 عرضه و از آن زمان تاکنون هر دو سال یکبار به روز شده است. اخرین بار مدل های جدید iPod Touch در سپتامبر سال 2012 روانه بازار شد و برخی کارشناسان معتقدند امکان دارد امکانات iPod Touch در آیفون یا ساعت های هوشمند ادغام شود و این محصول به تدریج از چرخه تولیدات اپل حذف گردد.
 
 

​​