فناوری اطلاعات

برند جدید Nokia by Microsoft در راه است!

منبع: alldigital
به گزارش منبع موثق، شایعات و اخبار جدید، evleaks، با پایان یافتن خرید نوکیا توسط مایکروسافت در صورت انجام توافقاتی که مذاکرات مربوط به آن در جریان است منجر به ساخت برند جدیدی با نام Nokia by Microsoft در آینده نزدیک خواهد شد.
 
البته هنوز مسئولین دو مجموعه در حال رایزنی در این رابطه هستند. همچنین گفته شده است که مایکروسافت قصد دارد با کنار گذاشتن برند Surface که در سال های اخیر شهرتی برای خود دست و پا کرده است محصولات این سری را در آینده با نام لومیا عرضه کند تا دیوایس های مختلف این کمپانی دسته بندی یک پارچه ای پیدا کنند، هر چند ممکن است برخی دیوایس های رده بالای این کمپانی با نام Surface Pro عرضه شوند و تبلت های ارزان تری به عنوان زیر مجموعه سری لومیا تولید شوند. از طرف دیگر بر اساس سندی که اخیراً منتشر شده است مایکروسافت در صدد است تا نام Nokia را ۱۸ ماه پس از نهایی شدن قرارداد خرید بخش های خدمات و دیوایس های این کمپانی از سری لومیا حذف کند،
 
این اتفاق برای محصولات اندرویدی فنلاندی ها یعنی سری Nokia X نیز تا پایان سال ۲۰۱۵ خواهد افتاد. سری اشا احتمالاً تا ۱۰ سال پس از عقد این قرارداد همچنان با نام نوکیا عرضه خواهند شد.
 
 

​​