سیستم‌عامل و نرم‌افزار

رویدادی با شرکت مدیران شرکت‌های بزرگ آی تی ایرانی و سیلیکون ولی

سخنرانی نظاری،قاسم‌زاده،حدیدی و فتوت در کنفرانس Bridge دانشگاه برکلی

برای نخستین بار گروهی از مدیران و کارآفرینان شرکت‌های بزرگ آی تی ایرانی در کنار تعدادی از مدیران سیلیکون ولی، فرصت‌ها و چالش‌های صنعت آی تی و تاثیر آن را بر توسعه اقتصادی ایران را مورد تحلیل قرار می‌دهند. 
 
این کنفرانس ششم سپتامبر ( ۱۵ شهریور جاری)  تحت نام Bridge 2014  در دانشگاه برکلی آمریکا برگزار می‌شود و هدف آن یک تلاش بزرگ بین‌المللی برای جلب توجه جهان به سمت کارآفرینی مبتنی بر فناوری در ایران است. 
 
محمود نظاری رییس هیات مدیره همکاران سیستم به عنوان یکی از کارآفرینان موفق ایرانی از جمله سخنرانان اصلی این کنفرانس است.
 
در این کنفرانس همچنین تعداد دیگری از کارآفرینان و مدیران شرکت‌های ایرانی، استادان دانشگاه‌های استنفورد، واشنگتن، برکلی، اوریما و  شریف طی سخنرانی یا حضور در پنل‌های مختلف، صنعت آی تی در ایران و آمریکا را مورد تحلیل قرار داده و  فرصت‌های موجود برای کشورمان را مورد بحث قرار می‌دهند که از آن جمله میتوان به دکتر فریدون قاسم زاده، مدیرعامل شرکت افرانت، دکتر حدیدی مدیرعامل نیمه هادی ارومیه و استادمیکروالکترونیک دانشگاه ارومیه و دکتر علی فتوت احمدی دانشیار دانشگاه صنعتی شریف و مدیرعامل شرکت کاوشکام آسیا اشاره کرد. سخنرانی و پرسش و پاسخ دکتر احمدی در این کنفرانس از طریق ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.
 
امکان مشاهده مستقیم این کنفرانس از طریق وب فراهم است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر، در این کنفرانس ثبت نام کنند:
اطلاعات بیشتر در ارتباط با این کنفرانس و برنامه‌های آن را از طریق سایت این کنفرانس در دسترس است.

​​