باندپهن ثابت

بررسی پروانه های جدید شرکت های اینترنتی در همایش مجوزدهی و توسعه خدمات ارتباطی

در آستانه دومین سال فعالیت دولت یازدهم و با توجه به اهمیت برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حوزه توسعه خدمات ارتباطی، همایشی در روز دوشنبه مورخ 24 شهریورماه 1393 برگزار می شود.
 
به گزارش طیف، در این همایش، علاوه بر بررسی روند توسعه خدمات ارتباطی در کشور و ورود اپراتورهای مجازی تلفن همراه در حوزه ارتباطات سیار کشور، روند مجوزدهی و اعمال مقررات در حوزه خدمات اینترنتی که این روزها دغدغه اصلی شرکت های فعال در این حوزه است، بررسی خواهد شد.
 
در این گردهم آیی، علاوه بر سخنرانی و ارایه تجربیات مشاوران داخلی و بین المللی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیران ارشد تعدادی از اپراتورهای ارتباطی به بیان دیدگاه های خود خواهند پرداخت و در نهایت، با توجه به فراخوان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در طرح ساماندهی و اصلاح ساختاری پروانه‌های حوزه ارتباطات ثابت كشور، میزگردی با حضور مدیران ارشد سازمان تنظیم و نمایندگان بخش خصوصی برگزار خواهد شد.
 
 
آشنایی بیشتر سرمایه گذاران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرصت های آتی سرمایه گذاری در این حوزه از جمله اهداف این رویداد ملی می باشد.
 
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در همایش می توانند با دبیرخانه آن (88513812) تماس حاصل نمایند.

​​