تلفن همراه

نخستین عینک هوشمند سامسونگ 199 دلار قیمت‌گذاری شد

 
عینک هوشمند سامسونگ موسوم به Gear VR که به عنوان یک ابزار جانبی برای عرضه خدمات حقیقت مجازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و در کنار فبلت Galaxy Note 4 عرضه شده است، به‌زودی با قیمت 199 دلار وارد آمریکا خواهد شد.
 
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این مسئله را سخنگوی شرکت کره‌ای سامسونگ اعلام کرد و توضیح داد که به‌زودی کاربران می‌توانند این عینک هوشمند را به عنوان لوازم جانبی گوشی هوشمند بزرگ Galaxy Note 4 خریداری کنند.
 
شرکت سامسونگ نیز هفته گذشته طی یک کنفرانس مطبوعاتی که در نمایشگاه IFA 2014 آلمان برگزار شده بود، این محصول را به طور رسمی معرفی کرد و هم‌اکنون قیمت آن در "هفته مد نیویورک" اعلام شده است.
 
شایعات منتشر شده بر آن است که این محصول در اروپا نیز با قیمت 199 یورو عرضه می‌شود و البته شرکت سامسونگ هنوز هیچ خبر رسمی در این زمینه منتشر نکرده است.
 
از آنجایی که دستگاه‌های الکترونیکی و موبایلی معممولا با رقم مشابه در آمریکا و اروپا عرضه می‌شوند و فقط واحد پولی برای فروش آن‌ها تغییر می‌کند، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که نخستین عینک هوشمند سامسونگ نیز در آمریکا و اروپا با قیمت‌هیا 199 دلار و 199 یورو به فروش برسد.

​​