تلفن همراه

مبین‌نت با شعار ارایه‌دهنده راهکارهای ۴G در نمایشگاه تله‌کام شرکت می‌کند

مبین‌نت در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله‌کام ۲۰۱۴) به شکل گسترده در دو سالن این نمایشگاه حضور می‌یابد.
 
با اعطای مجوز به شرکت ارتباطات مبین‌نت در پیاده سازی شبکه ارتباطی باندپهن بی‌سیم با فناری LTE از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، امسال مبین‌نت با رویکردی جدید و با شعار «مبین‌نت ارایه‌دهنده راهکارهای ۴G» در پانزدهمین نمایشگاه تله‌کام حضور خواهد داشت.
 
علاوه بر این، به روال گذشته محصولات و خدمات متنوع مبین‌نت تحت عنوان اینترنت پرسرعت اشتراکی، پهنای باند اختصاصی اینترنت و شبکه اختصاصی مجازی (VPN) بی‌سیم و شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی وای‌فای (وایمو) در این نمایشگاه به عنوان مهم‌ترین خدمات خانگی و سازمانی، به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان محترم ارایه خواهد شد.
 
لازم به توضیح است، شرکت ارتباطات مبین‌نت، «دارنده گسترده‌ترین شبکه ارتباطی باندپهن بی‌سیم در ایران»، به عنوان یکی از اعضای گروه مخابرات ایران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
 
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، از روز دوشنبه ۱۴ مهر تا روز پنج‌شنبه ۱۷ مهر ماه و به مدت چهار روز در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، از ساعت ۹ تا ۱۶ برگزار می‌شود و شرکت ارتباطات مبین‌نت در طول روزهای برگزاری در سالن‌های ۶ و ۷ حضور خواهد داشت.

​​