تلفن همراه

آستین‌ هوشمند یا اسمارت‌فون قابل انعطاف؟

منبع: همشهری
پورتال، اسمارت‌فونی ۶ اینچی و قابل انعطاف است که می‌توان آن را به شکل سرآستین به دور مچ و یا بازو وصل کرد تا کاربرانی که از زندگی فعال و آنلاین برخوردارند به‌راحتی بتوانند از قابلیت‌های آن استفاده کنند.
براساس گزارش Cnet، این اسمارت‌فون محصول شركتی به نام Arubixs است، شركتی كه ویژگی شاخص محصول جدیدش را بزرگ‌بودن نمایشگر آن می‌داند زیرا به گفته این شركت،‌پوشیدنی‌های الكترونیكی جدید، حتی ساعت هوشمند جدید اپل بسیار كوچكتر از آن هستند كه بتوان از آنها در انجام فعالیتی كاربردی استفاده كرد.
 
 
اسمارت‌فون
 
اسمارت‌فون پورتال قابل انعطاف بوده و از پوشش خارجی كلواری برخوردار است. این گوشی به رم دو گیگابایتی، چهار دوربین، حافظه 64 گیگابایتی، مجموعه‌ای كامل از حسگرها، NFC، بلوتوث، شارژر بی‌سیم و باتری قابل‌انعطاف مجهز است.
 
 
اسمارت‌فون
 
این اسمارت‌فون از نسخه‌ای خصوصی‌سازی‌شده از اندروید برخوردار است و می‌توان از آن به عنوان گوشی، كنترل‌كننده تناسب اندام، و ساعت مورد استفاده قرار داد.
 
اسمارت‌فون
 
سازنده این اسمارت‌فون می‌گوید پورتال تنها یك الكترونیك پوشیدنی نیست، بلكه گوشی كاملا كاربردی و قابل انعطاف است كه می‌توان در صورت لزوم آن را به یك الكترونیك پوشیدنی تبدیل كرد. در حقیقت پورتال اسمارت‌فونی است كه می‌توان آن را پوشید، و در زمانی كه به عنوان گوشی از آن استفاده می‌كنید، اسمارت‌فونی 6 اینچی، قابل انعطاف، ضد‌آب و ضد‌ضربه را در دست دارید.

​​