فناوری

Samsung Flow یا Continuity در محصولات سامسونگ

منبع: alldigital
کمپانی سامسونگ تکنولوژی جدیدی را با نام Flow معرفی کرد که نرم افزاریست با کارکردی شبیه به Continuity اپل اما این تکنولوژی با کمی تأخیر نسبت به رقیب کهنه کار توسط کره ای ها معرفی شده است.
 
 
به کمک Flow کاربران می توانند مطالب مختلفی را بین دیوایس های سامسونگ خود منتقل کنند. ارسال یک فایل یا صفحه وب از تلفن سامسونگ شما به تبلت، آغاز مسیر یابی بر روی موبایل و ادامه آن بر روی ساعت هوشمند Gear S و یا مشاهده یک فیلم بر روی تبلت و ادامه دادن یا ارسال آن بر روی تلویزیون سامسونگ از جمله نمونه های امکان پذیر هستند.
 
دیگر امکان جدید که تحت Flow قرار می گیرد Defer نام دارد، به کمک این امکان شما می توانید کار نیمه تمام خود بر روی موبایل را بعداً از طریق کامپیوتر از هر جا که Save کرده اید(مثلاً اصلاح یک فایل Word) ادامه دهید. امکان دیگری هم با نام Notify به لطف Flow اضافه شده است که نوتیفیکیشن های کاربر را بین دیوایس های مختلف سینک می کند.
 
برای مثال اگر شما تماس یا پیامی دریافت کردید تمامی دیوایس های سامسونگ شما اعم از ساعت، تبلت، کامپیوتر و حتی تلویزیون اعلانیه مربوطه را نشان خواهند داد. البته هنوز جزئیات کار این نرم افزار با کامپیوترهای مختلف و تلویزیون های سامسونگ کمی مبهم است و انتظار می رود که کره ای در آینده نزدیک توضیحات دقیق تر در این رابطه را منتشر کنند. سامسونگ تاریخ انتشار رسمی Flow را نیز هنوز اعلام نکرده است.

​​