تلفن همراه

وزیر ارتباطات: بررسی کردیم؛ وایبر اختلالی نداشت

منبع: تسنیم

وزیر ارتباطات در رابطه با مشکل پیام‌رسان موبایلی وایبر گفت: مشکل این پیام‌رسان موبایلی بررسی شد و مشکلی در این راستا وجود نداشت.

محمود واعظی صبح امروز در حاشیه تجمع بسیجیان وزارت ارتباطات توفیقات مذاکرات هسته‌ای را در وین بالا عنوان کرد و گفت: قرار است تا توافق جامع جزئیات مذاکرات را عنوان نکنیم زیرا دشمنان زیادی علیه کشور ما وجود دارد.
وی افزود: توفیقات حاصل شده تحت راهبری مقام معظم رهبری، پشتیبانی روحانی و تمامی مردم کشور حاصل شده است.
وزیر ارتباطات افزود: مذاکرات زمانی اصولی خواهد بود که مردم از آن حمایت کنند و در این راستا باید بگوییم که مذاکرات اخیر باعث سربلندی کشور شده و جایگاه‌مان را در دنیا تغییر داده است. 
واعظی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مشکل پیام‌رسان موبایلی وایبر حل شد، گفت: مشکل این پیام‌رسان موبایلی بررسی شد و مشکلی در این راستا وجود نداشت. 
وی در خصوص از وضعیت حوزه فناوری و ارتباطات و همچنین تمدید توافقات حاصله از مذاکرات تا مدت یک سال عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم کشورهای زیادی مشتاق همکاری با ما باشند و فضای به وجود آمده از مذاکرات منجر به رشد در بازار این حوزه خواهد شد.
وزیر ارتباطات در پایان در ارتباط با شبکه‌های اجتماعی داخلی گفت: در طول 7-8 ماه گذشته چند شبکه اجتماعی داخلی راه‌اندازی کردیم و در تلاش هستیم تمامی میزبانی‌های این حوزه را به داخل کشور در راستای بومی‌سازی منتقل کنیم.

​​