تلفن همراه

دومین گوشی خمیده ال‌جی به‌زودی عرضه می‌شود

گوشی هوشمند G Flex ال‌جی با نمایشگر منحنی از بالا به پایین سال گذشته معرفی شد و یکی از نخستین گوشی‌های جهان مجهز به چنین نمایشگری لقب گرفت که در کنار آن Galaxy Round سامسونگ با نمایشگر منحنی راست به چپ توانست با آن رقابت کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در حالی که سامسونگ چندی پیش گوشی هوشمند Galaxy Note Edge با نمایشگر منحنی روی لبه‌های دستگاه را روانه بازار کرد، ال‌جی این روزها می‌کوشد دومین نسل از سری گوشی‌های G Flex را به بازار عرضه کند.

گوشی هوشمند G Flex 2 تاکنون بسیار مورد مراکز خبری قرار گرفته است و این طور که منابع آگاه می‌گویند، پایان سال 2014 میلادی این محصول به صورت رسمی معرفی می‌شود.

البته برخی دیگر از منابع آگاه اعلام کردند که شرکت G Flex 2 را اوایل سال 2015 میلادی روانه بازار می‌کند و با همه این توضیحات می‌توان گفت طی چند ماه آینده دومین نسل از گوشی‌های منحنی ال‌جی عرضه می‌شود.

منابع آگاهی که نخواستند نامشان فاش شود همچنین اعلام کردند که ال‌جی G Flex 2 را اوایل ژانویه 2015 در نمایشگاه CES در معرض دید عموم قرار می‌دهد که این نمایشگاه از تاریخ 6 ژانویه آغاز به‌کار می‌کند.

بنابراین می‌توان گفت از هم‌اکنون حدود یک ماه باقی مانده است تا شرکت کره‌ای ال‌جی دومین محصول خود مجهز به نمایشگر منحنی را عرضه کند.

اگرچه گفته می‌شود که G Flex 2 نسبت به مدل قبلی در زمینه‌های مختلف ارتقا یافته است، اما هنوز مشخصات اصلی این محصول اعلام نشده است.


​​