تبلت

Nexus 9 و برخی از مشکلات آن

منبع: digicala
طبق گزارش کاربران وب‌سایت‌های نقد کننده، Nexus 9 که جدیدترین تبلت تولید شده توسط کمپانی HTC می‌باشد، به نظر می‌رسد کلیدهای کناری این محصول که برای کنترل صدا و خاموش/روشن کردن تبلت استفاده می‌شوند، سفت بوده و فشار دادن آن‌ها کمی دشوار است. اما به نظر می‌رسد که کمپانی HTC تعدادی از تبلت های معترضین را تعویض کرده و در مدل‌های جایگزین، تقریبا این مشکلات برطرف شده است.
 
یکی از کاربران در همین راستا نوشته که هفته گذشته Nexus 9 که به دست او رسیده، تقریبا تمام مشکلات آن که در بالا به آن‌ها اشاره شد برطرف گردیده و در ادامه اضافه کرد که در مقایسه سری قبلی و سری جدید تولیدی Nexus 9، نتیجه می‌گیریم که در سری جدید آن عملکرد و کیفیت کلیدها بهتر شده است.
 
از طرفی دیگر برخی از کاربران از مشکل light bleed گلایه داشته‌اند، به نظر می‌رسد هنگام نمایش تصویر مشکی، بخشی از صفحه‌نمایش روشن یا به صورت رنگی باقی می‌ماند. در سری جدید مشکل light bleed بهبود یافته است ولی به طور کامل برطرف نشده است. همچنین مشکل منعطف بودن پنل پشتی گوشی در سری جدید برطرف شده است.
در نتیجه اگر قصد خرید آخرین تبلت Nexus را دارید، بهتر است قبل از خرید، مطالعاتی در مورد روند تولید و رفع مشکلات آن داشته باشید.

​​