تلفن همراه

تبلت 24 اینچی وارد بازار شد

شرکت توشیبا رایانه لوحی جدیدی عرضه کرده است که TT301 نام دارد و برخلاف آنچه که در بازار می‌بینید با نمایشگر 24 اینچی ساخته شده است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این تبلت عظیم‌الجثه می‌تواند تصاویر را در نمایشگر 24 اینچی خود با کیفیت 1080 پیکسل به نمایش بگذارد و درمجموع کیفیت تصویر در آن نسبت به مانیتورهای HDMI در گیرنده‌های تلویزیونی و رایانه‌های شخصی دو برابر افزایش یافته است.

این رایانه لوحی که 1.8 کیلوگرم وزن دارد، شامل دو اسپیکر پیشرفته می‌شود و قادر است به صورت بی‌سیم با انواع دستگاه‌های الکترونیکی ارتباط برقرار کند.

شرکت توشیبا همچنین قابلیت چندکاربری برای این محصول در نظر گرفته است تا به صورت همزمان بتوانید چند برنامه را در TT301 اجرا کنید.

رایانه لوحی بزرگ این شرکت ژاپنی نسخه 4.2 سیستم‌عامل اندروید را روی خود جا دادهاست و هر هسته از پردازنده دوهسته‌ای آن با توان یک گیگاهرتز فعالیت می‌کند.

این محصول که رم 1.5 گیگابایتی و حافظه داخلی 16 گیگابایتی دارد، می‌تواند در قالب رایانه شخصی رومیزی هم مورد استفاده قرار گیرد و هنوز قیمت نهایی آن اعلام نشده است.


​​