تلفن همراه

رایانا از سرویس نمابر اینترنتی خود رونمایی کرد

رایانا، پس از نامه الکترونیک، پیامک اینترنتی، سرویس نامه‌رسان و سرویس پیامک ورودی، این بار به مناسبت بیستمین نمایشگاه الکامپ از سرویس نمابر (فکس) اینترنتی خود رونمایی کرد.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، نمابر اینترنتی رایانا، سرویس جدیدی از رایانا است و به کاربران امکان می‌دهد که علاوه بر ارسال نامه الکترونیک و پیامک اینترنتی قادر به ارسال نمابر اینترنتی در همان محیط کاربری باشند.
بدین ترتیب کاربران با ورود به محیط کاربری رایانا به نشانی www.rayana.ir می‌توانند مطالب خود را به صورت نمابر ارسال کنند. سرویس نمابر اینترنتی رایانا به صورت رایگان فعالسازی می‌شود و ارسال نمابر نیز رایگان خواهد بود.
استفاده از نمابر اینترنتی رایانا علاوه بر دسترسی آسان از هر کجا و در هر لحظه برای کسانی که محل کارشان ثابت نیست این امکان را به کاربران می­دهد که نمابر خود را تنها با ورود به محیط کاربری رایانا ارسال نمایند. همچنین در حال حاضر، سرویس پیامک (SMS) رایانا، از امکانات متمایز رایانا است که رایگان بوده و کاربران می‌توانند از طریق محیط کاربری رایانا، پیامک ارسال نمایند. از دیگر قابلیت‌های رایانا، سرویس‌های «اعلان پیامکی ورود» و نامه‌رسان یا PushMail است. کاربران با سرویس نامه‌رسان رایانا می‌توانند بدون اتصال به اینترنت از طریق پیامک از نامه‌های الکترونیکی جدید خود مطلع
شوند؛ به این‌صورت که چنانچه نامه‌ جدیدی در حساب کاربران رایانا دریافت شود، موضوع و نشانی الکترونیک فرستنده آن برای کاربر پیامک خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس‌های رایانا، عدد یک را به شماره ۰۲۱۰۰۰۲۲ پیامک کنند تا راهنمای رایگان برایشان ارسال گردد. شایان ذکر است بیستمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «همه چیز، اینترنتی» برپاست و رایانا در سالن ۴۱ غرفه ۵۴ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

​​