تلفن همراه

باتری 10 هزار میلی‌آمپری برای Note 4 سامسونگ عرضه شد

فبلت Galaxy Note 4 سامسونگ از حدود یک ماه قبل در بازار به فروش می‌رسد و از آنجایی که این محصول یکی از بهترین گوشی‌های هوشمند موجود جهان محسوب می‌شود، لوازم جانبی جدیدی برای آن عرضه شده است تا کاربران برای استفاده طولانی از آن با مشکلی مواجه نشوند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این گوشی هوشمند بزرگ نمایشگر مبتنی بر فناوری Super AMOLED را شامل می‌شود که مصرف باتری را بالا می‌برد و به همین خاطر عمر کوتاه باتری مهم‌ترین مشکل کاربران با  Galaxy Note 4 است.

اما شرکت Zerolemon لوازم جانبی جدیدی برای این گوشی هوشمند عرضه کرده است که ادعا می‌کند پرقدرت‌ترین باتری موبایلی جهان محسوب می‌شود و قادر است مشکل عمر کوتاه باتری در Note 4 را از میان بردارد.

این باتری با توان 10 هزار میلی‌آمپر ساخته شده است و به گفته شرکت سازنده بالاترین توانی است که Galaxy Note 4 می‌تواند از آن پشتیبانی کند.

بد نیست بدانید توان این باتری سه برابر توان باتری فابریک عرضه شده توسط سامسونگ ساخته شده است. کاربران برای استفاده از این باتری می‌بایست یک قاب موسوم به Double Corner Technology را نیز روی فبلت خود نصب کنند که این قاب نوعی محافظ بدنه نیز محسوب می‌شود.

قاب محافظ به همراه باتری مذکور یک لایه اضافی روی این گوشی هوشمند ایجاد می‌کند. با این وجود گفته می‌شود که فناوری NFC بازهم کارایی خود را از دست نمی‌دهد و دیگر فناوری‌های ارتباطی نیز با مشکلی مواجه نمی‌شوند.

این باتری 10 هزار میلی‌آمپری در فروشگاه اینترنتی آمازون با قیمت 60 دلار به فروش می‌رسد و توان ذخیره‌سازی انرژی در گوشی را سه برابر می‌کند.


​​