تلفن همراه

مدیرکل بازاریابی ایرانسل:کاهش یکباره تعرفه‌های دیتا به یک‌دهم تعرفه قبل اپراتورها را مجبور میکند تا دست به تعدیلاتی در قیمت‌های خود بزنند

همین یک ماه پیش بود که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد هزینه اینترنت تلفن همراه ، هر کیلوبایت نیم ریال شده است . 
 
 
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، پس از این اعلام با یک حساب سرانگشتی به این نتیجه می رسیم که هر گیگابایت اینترنت تلفن همراه در شرایط فعلی یعنی یکدهم تعرفه سابق به پنجاه هزار تومان می رسد . 
اما این هزینه قابل توجه نارضایتی اپراتورها را به همراه داشته است و ایرانسل همزمان با کاهش اجباری تعرفه اینترنت آزاد ، تعرفه برخی بسته های تخفیفی اینترنت خودش را هرچند به صورت قانونی اما تا دو برابر افزایش داده است . 
 
مدیر کل بازاریابی ایرانسل در این زمینه می گوید: وقتی تعرفه ها به یکباره یک دهم شد ، این کاهش شدید این امکان را در اختیار اپراتور قرار نمی دهد که بازگشت سرمایه مناسب را برای سرمایه گذاری آتی داشته باشد . 
وی همچنین می گوید: این کاهش قیمت اپراتورها یا هر بنگاه اقتصادی را مجبور می کند تا دست به تعدیلاتی در قیمت های خود بزند . 
 
البته علاوه بر قیمت کیفیت خدمات نیز یکی از دغدغه های همیشگی مشترکان اپراتورهای تلفن همراه به شمار می رود.

۱ دیدگاه

  • مسعود

    مسعود

    خواهشاً بیخود توجیه نکنین! عوضش دارین فروش ۱۰ برابری میکنین با این نسل جدید! هرجور هم حساب کنین. ایرانسل ضرری نمیکرد! پاسخ

​​