تلفن همراه

Surface 4 در دو سایز، جدال مایکروسافت با اپل

منبع: alldigital
از زمان آغاز عرضه محصولات سری Surface مایکروسافت همواره از این دیوایس ها به عنوان جانشینی برای لپ تاپ یاد می شود که به عنوان یک تبلت قدرتمند نیز قابل استفاده است.
 
 
به گزارش وبسایت LaptopMagazine مایکروسافت در صدد است تا Surface 4 را در دو سایز به بازار عرضه کند، نسخه ای با صفحه ۱۳ تا ۱۴ اینچ و نسخه دیگری با صفحه ۸ اینچی که مورد دوم با هدف رقابت مستقیم با سری iPad Mini وارد بازار خواهد شد.
 
هنوز خبری موثق در مورد مشخصات این دو دیوایس منتشر نشده است اما برخی شایعات به استفاده از پردازنده های Intel Core M که برای دیوایس های کوچک طراحی شده اند در آنها اشاره دارند.
 
انتظار می رود که سرفیس ۴ به عنوان یکی از بهترین دیوایس ها برای تجربه استفاده از ویندوز ۱۰ در اختیار کاربران قرار گیرد. از طرف دیگر در صورت عملی شدن شایعه تبلت ۱۲٫۲ اینچی اپل جدال دو کمپانی در هر دو سایز شکلی جدی به خود خواهد گرفت، جدالی که به نظر می آید مایکروسافت برای موفقیت در آن شانس کمتری دارد.
 
هنوز مشخص نیست که چه زمانی شاهد معرفی Surface 4 باشیم اما مایکروسافت برنامه ای را با موضوع ویندوز ۱۰ در ۲۱ ژانویه تدارک دیده است که ممکن است طی آن اخباری در مورد این دیوایس نیز منتشر شود.

​​