فناوری اطلاعات

SAP به‌ کمک سامسونگ و فیس‌بوک ابزارهای خود را گسترش می‌دهد

منبع: همکاران سیستم
با برگزاری کنفرانس SAP TechEd در برلین، شرکت SAP به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای سازمانی در جهان اعلام کرد تمرکز خود را بر بازار خاورمیانه افزایش می‌دهد.
 
به گزارش وبسايت Itp این شرکت نرم‌افزاری آلمانی از همکاری‌های جدیدی با سامسونگ خبر داده است تا راهکارهای موبایلی سازمانی خود را برای صنایع مختلف از جمله مراکز فروش کالا، نفت و گاز، مراکز مالی و سازمان‌های خدمات بهداشتی و درمانی عرضه کند که تمامی آنها در جریان این همکاری‌ها ابزار SAP Mobile Platform را در اختیار می‌گیرند.
 
توسعه‌دهندگان نرم‌افزار بر این اساس می‌توانند راهکارهای مورد نظر خود را برای دستگاه‌های موبایلی ارائه دهند که در این زمینه می‌توان به خدمات موبایلی SAP HANA Cloud Platform اشاره کرد که بر پایه آن ابزارهای موبایلی مرتبط ساخته می‌شود.
 
شرکت SAP همچنین در نظر دارد ابزار Custom Audiences فیس‌بوک را با راهکارهای خود در زمینه تعاملات بیشتر با مشتری ادغام کند و ابزارهای جامع‌تری را در اختیار سازمان‌ها قرار دهد.
 
راهکار سازمانی SAP Customer Engagement Intelligence که مبتنی بر سیستم HANA عرضه می‌شود و قادر است تمامی داده‌های مشتری را به صورت یکجا ارایه دهد، به ابزارهای تبلیغات آنلاین مجهز خواهد شد.

​​