تلفن همراه

MTN برای آفریقایی‌ها سرویس ویدیویی عرضه کرد

شرکت مخابراتی MTN خدمات ویدیویی جدید خود برای مشترکان آفریقایی را با نام FrontRow Services عرضه کرد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این سرویس به مشترکان MTN امکان می‌دهد روی دستگاه‌های موبایلی خود به هزاران فیلم سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی دسترسی داشته باشند و در مقابل هزینه کمی پرداخت کنند.

این شرکت مخابراتی در جریان راه‌اندازی سرویس جدید خود توضیح داد: «خدمات MTN FrontRow به عنوان مکمل در کنار سرویس‌های MTN FrontRow Club و MTN FrontRow Premiere برای مشترکان عرضه می‌شود. کاربرانی که مشترک سرویس Club باشند به انواع برنامه‌های سرگرمی، فیلم‌های سینمایی، موسیقی، برنامه‌های مستند و برنامه‌های تلویزیونی دسترسی خواهند داشت و یک پایگاه داده گسترده برای آنها ارایه می‌شود».

خدمات Premiere به مشترکان خود امکان می‌دهد با هزینه اندک فیلم سینمایی مورد علاقه خود را اجاره کرده یا آن را به صورت کامل بارگذاری کنند.

البته شرکت MTN اعلام کرده است که کاربران در صورت تمایل می توانند از این سرویس جدید استفاده کنند و اشتراک در FrontRow Club به معنی بهره‌مندی از خدمات ویدیویی مذکور نخواهد بود.

شرکت مخابراتی MTN همچنین گزارش داد برای 1000 مشترک نخست خود در آفریقا این سرویس را برای ماه نخست به صورت رایگان ارایه می‌دهد.


​​