فناوری اطلاعات

آغاز طرح واگذاری اینترنت 20 مگ در کشور

منبع: ایسنا
معاون تجاری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه طرحی در دست اقدام داریم که براساس آن واگذاری اینترنت 20 مگ در کشور آغاز شود، عنوان کرد: بیش از 100 میلیون سیم‌کارت در کشور فعال است.
 
علی کارگزار در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران گفت: یکی از عنایات و نعمات خداوند به انسانها توفیق خدمت در جایگاه‌های مختلف است و فرقی ندارد که به عنوان مدیرعامل، معاون و کارشناس باشیم چرا که آن چیزی که برای ما می‌ماند، خدمات و عملکرد و بهره‌گیری درست از فرصتهای در اختیار است.
 
وی با بیان اینکه در سازمانی در حال خدمت هستیم که تمام خدمات ما به صورت مستقیم در خدمت مردم است و آحاد جامعه از آن بهره می‌گیرند، افزود: با بسترسازی که در سطح استانها صورت گرفته خدمات بانکداری در کشور چند صد برابر شده و مشکلات مردم در این زمینه برطرف شده است.
 
معاون مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اگر یک دانش‌آموز با استعداد توان آن را داشت که در تهران تحصیل کند ولی منابع مالی لازم نداشت، امروز بستر لازم از سوی مخابرات ایجاد شده تا با کمترین هزینه جانی و مالی به صورت مجازی در دانشگاه‌های کشور تحصیل کند، عنوان کرد: 7000 روستای کشور طی یک سال گذشته به اینترنت پرسرعت وصل شد و به این ترتیب هزاران خدمت از این طریق به آن خانه راه یافت.
 
وی با بیان اینکه در زمان ورود موبایل در کشور مشکلاتی بود، افزود: بیش از 100 میلیون سیم‌کارت در کشور فعال بوده و در کنار آن به این ترتیب هزاران شغل در کشور ایجاد شده است و به این ترتیب خدمات مختلفی به واسطه موبایل در کشور ارایه می شود.
 
کارگزار با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت مخابرات ارایه خدمات با کیفیت و اصولی است، تصریح کرد: به دنبال ارتقای کیفیت خدمات در سطح عالی هستیم، در مازندران نیز شاهدیم که یکی از اعضای معاونت بازاریابی در مازندران به منصب مدیریت عاملی شرکت مخابرات استان منصوب می شود.
 
وی گفت: اقدامات خوبی در سطح کشور انجام شده است، در حوزه شبکه مشاور بین‌المللی گرفتیم و مطالعات در این زمینه در حال انجام است و بحث سوییچ آی پی و اکسس تلفن ثابت و پروژه وای فای در حال انجام است.
 
او با بیان اینکه طرحی در دست اقدام داریم که طرح واگذاری اینترنت 20 مگ در کشور آغاز شود، عنوان کرد: طرح واگذاری اینترنت 5 مگ و 10 مگ برای اولین بار توسط شرکت مخابرات کشور انجام شده و بر اساس تجربه ما شرکتهای ندا دیگر در این زمینه ورود پیدا کردند.
 
وی ضمن اشاره به اینکه مازندران یکی از استانهای بزرگ و تاثیرگذار در بحث مخابرات در کشور است، ادامه داد: بهره مندی از نیروهای متخصص و کاردان یکی از ویژگیهای استان مازندران است.

۱ دیدگاه

  • yyy

    yyy

    ظلم به مردم بدبخت ایران بخداوندی خدا دروغه من خودم 10 مگ گرفتم از اپراتور دله دزد آسیاتک سرعتش 4 مگ سرعت دانلود 400 75 هزار تومان .خدا را به یاد بیارید بابا پاسخ

​​