اینترنت و شبکه

انتشار تصاویر 30 ثانیه‌ای روی توئیتر ممکن شد

شبکه اجتماعی توئتیر که از بزرگترین پلتفورم‌های اینترنتی برای به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات محسوب می‌شود، سرویس ویدیویی جدید خود را عرضه کرد و به کاربران امکان داد کلیپ‌های تصویری خود را که حداکثر در 30 ثانیه تنظیم شده‌اند، ویرایش و منتشر کنند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت اعلام کرد که سرویس جدید در کنار خدمات ویدیویی Vine با قابلیت انتشار تصاویر ویدیویی 6 ثانیه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

توئیتر در وبلاگ رسمی خود در این خصوص توضیح داد: «از امروز هر یک از مشترکان ما می‌توانند تصاویر ویدیویی خود را ضبط، ویرایش و منتشر کنند و همه این اتفاقات به کمک ابزار توئیتر محقق می‌شود».

در ادامه این مطلب گفته شد: «دوربین ویژه ما برای این سرویس کاربری بسیار آسانی دارد و شما به کمک آن می‌توانید لحظات جالب زندگی خود را ضبط و منتشر کنید. با چند کلید ساده می‌توانید بخش ویژه‌ای از تصویر ویدیویی مورد نظر خود را جدا کنید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا از این طریق به راحتی دوستان خود را در جریان اتفاقات صورت گرفته قرار دهید».

آن دسته از کاربرانی که گوشی هوشمند‌ آیفون در اختیار دارند به راحتی می‌توانند با دوربین دیجیتالی خود از این قابلیت‌های توئیتر بهره‌مند شوند و صاحبان گوشی‌های اندرویدی نیز به زودی این سرویس را در اختیار می‌گیرند.


​​