شبکه اجتماعی Vine برای کودکان ابزار اختصاصی عرضه کرد

شبکه اجتماعی Vine که از زیرمجموعه‌های توئیتر محسوب می‌شود ابزار جدید خود را به صورت اختصاصی برای کودکان ارایه کرد تا امکان حضور آنها در این قبیل پلتفورم‌ها فراهم شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این ابزار که با نام Vine Kids شناخته می‌شود برای سیستم عامل iOS ارایه شده است و شرکت سازنده از آن به عنوان یک روش سرگرمی برای حضور کودکان در دنیای مجازی یاد می‌کند تا آنها هم بتوانند ویدیوهای کوتاه موجود در این پلتفورم را مشاهده کنند.

شبکه اجتماعی Vine امکان به‌اشتراک گذاری تصاویر ویدیویی 6 ثانیه‌ای را فراهم می‌کند و  به همین خاطر بین نوجوانان و جوانان محبوبیت زیادی دارد.

اما تصاویر ویدیویی که در ابزار Vine Kid منتشر می‌شوند تنها جنبه سرگرمی دارند و پس از انجام بررسی‌های لازم در زمینه‌های مختلف، امکان اشتراک آنها فراهم می‌شود.

در این ابزار کاربران می‌توانند تصاویر مربوط به بازی حیوانات، پویانمایی و ... را با دیگران به اشتراک بگذارند و محتوای آنها مطابق مصادیق تعیین شده باشد.

هیچ امکانی در این ابزار جدید تعریف نشده است تا کودکان بتوانند تصاویر مورد علاقه خود را ذخیره کنند و به همین خاطر تنها امکان مشاهده آنلاین آنها وجود دارد.


​​