فناوری اطلاعات

سیلیکون پاور ازSSDهای جدید خود رونمایی کرد

منبع: دنیای اقتصاد
سیلیکون پاور یکی از تولیدکنندگان محصولات گروه حافظه در دنیا  از جدیدترین درایوهای حالت جامد (SATAIII (SSD خود به نامSlim S85  و  V85Veloxبا حداکثر ظرفیت 960 گیگابایت رونمایی کرده است. 
از ویژگی‌های این SSDهای جدید سرعت خواندن و نوشتن بالا، کاهش زمان بوت شدن سیستم، افزایش کارآیی سیستم و افزایش بازده در زمان اجرای بازی هستند. از طرف دیگرSlim S85 و Velox V85 7 میلی‌متری بسیار باریک بوده و قابلیت حمل آسان را دارد.
Slim S85 و VeloxV85 سرعت بالایی در انتقال عکس‌ها با وضوح بالا، ویدئوها و فایل‌های چند رسانه‌ای ارائه می‌کند. این محصول یک سیستم جامع را برای متخصصان و علاقه‌مندان به بازی‌ها با زمان بوت بالا، سرعت بالا در انتقال داده‌ها و multitasking  پیشرفته فراهم می‌کند.
ظرفیت 960 گیگابایتی این SSD  فضای زیادی را برای کاربران فراهم می‌کند تا اطلاعات موجود در هارددرایو خود را به آن انتقال دهند. S85  و V85 مقاومت بالایی در برابر شوک و لرزش داشته و از سیستم پایش داخلی و تکنولوژی ECC بهره می‌برند.
Velox V85 با 64 گرم وزن و 7 میلی‌متر ارتفاع، بسیار باریک بوده و به خاطر حمل آسان، مناسب برای انواع اولترابوک و لپ‌تاپ‌ است. به علاوه این محصول  دارای کیت نصب برای لپ‌تاپ‌ها، کامپیوتر‌های رومیزی و اولترابوک‌ها با راه‌حل‌های مختلف به روز رسانی است.
این دو SSD در ظرفیت‌های مختلف 240 گیگابایت، 480‌گیگابایت و 960 گیگابایت در ابعادی برابر 7 در 85/69 در 100 میلی‌متر عرضه می‌شوند. جالب است بدانید که این محصولات مجهز به Wear Leveling  برای افزایش عمر محصول، فناوری ECC برای تضمین فرآیند انتقال داده و مصرف پایین انرژی هستند. این محصولات با گارانتی داده پرداز رایانه متین به بازار عرضه می‌شوند.

​​