تلفن همراه

شیائومی آیفون 6 Plus را با تابه آشپزی یکی کرد

شرکت شیائومی با فبلت‌های Mi Note و Mi Note Pro به جنگ آیفون 6 Plus رفته است و با انواع آگهی‌های تبلیغاتی می‌کوشد ارجحیت محصول خود را نسبت به گوشی اپلی ثابت کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت چینی ادعا می‌کند که محصول بهتری نسبت به اپل روانه بازار کرده است و در این راستا تصاویر ویدیویی منتشر کرده است تا این ادعا را به اثبات برساند.

در این ویدیو «بن لین» بنیانگذار و مدیرعامل شیائومی به همراه دو نفر از کارمندان این شرکت حضور دارند که هر کدام از آنها یک تابه فلزی مخصوص پخت‌وپز را در دست گرفته‌اند.

شرکت شیائومی با این کار قصد تبلیغ دوربین دیجیتالی در گوشی Mi Note را داشته است و در مقابل محصول شرکت اپل را با تابه مقایسه کرده است.

این آگهی تبلیغاتی برای نشان دادن تغییر در نحوه استفاده از دوربین دیجیتالی بین Mi Note و آیفون 6 Plus منتشر شده است که طی آن دوربین گوشی چینی به صورت یکدست در بدنه جاسازی شده است و با طراحی محصول اپل کاملا متفاوت است.

شرکت شیائومی ادعا می‌کند که با این کار بر زیبایی گوشی هوشمند خود افزوده و کیفیت دوربین دیجیتالی Mi Note را افزایش داده است.


​​