بازار سرمایه

رشد 20 درصدی سود HTC در فصل پایانی 2014

شرکت HTC گزارش مالی مربوط به فصل پایانی سال 2014 میلادی را منتشر کرد و توضیح داد که در این دوره زمانی درآمد 1.52 میلیارد دلاری را کسب کرده است که این رقم رشد 224 میلیون دلاری را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، پس از کسر مالیات، سود خالص HTC در چهارمین سه ماهه سال 2014 میلادی 15.9 میلیون دلار محاسبه شده است که این رقم رشد 20.4 درصدی نسبت مدت مشابه سال 2013 میلادی را نشان داده است.

این شرکت تایوانی اطلاعات بیشتری در مورد تعداد گوشی‌های عرضه شده در دوره زمانی یاد شده منتشر نکرد. با این وجود، استراتژی HTC برای تنوع بیشتر محصولات توانسته است تعداد مشتریان آن را بیشتر کند.

شرکت HTC با معرفی دوربین دیجیتالی RE و همکاری با مرکز Under Armour برای عرضه خدمات تناسب اندام و سرویس‌های مرتبط با سلامت افراد پیش‌بینی می‌کند طی ماه‌های پیش‌رو قدرت خود را در بازار جهانی افزایش دهد.

شرکت HTC احتمال می‌دهد در فصل نخست سال 2015 میلادی بین 1.32 تا 1.43 میلیارد دلار درآمد کسب کند و در نظر دارد در این سه ماه تعداد بیشتری گوشی هوشمند معمولی در اختیار کاربران جهانی قرار دهد.


​​