فناوری اطلاعات

«ردیت» هم ارسال محتوای غیراخلاقی را ممنوع کرد

منبع: فارس
وب سایت Reditt که پس از سرقت تصاویر غیراخلاقی هنرپیشگان آمریکایی به مرکزی برای انتشار آنها مبدل شده بود، بعد از فشارهای فراوان تصمیم گرفت از این پس مانع چنین اقداماتی شود.
مدیران این سایت اعلام کرده اند که از این پس هیچ کاربری بدون کسب رضایت مالکان عکس‌ها حق ندارد تصاویر خصوصیشان را در Reditt منتشر کند.
Reditt از جمله مجامع آنلاین به اشتراک گذاری لینک است که از عنوان پیشخوان اینترنت برای معرفی خود استفاده می‌کند. این سایت اعلام کرده محدودیت یاد شده را از ماه آینده اعمال خواهد کرد.
 
در ماه های اخیر Reditt به علت انتشار غیرمسئولانه تصاویر هک شده بازیگران مختلف آمریکایی مانند جنیفر لاورنس و کیت آپتون به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود. سایت یاد شده بیش از 160 میلیون کاربر دارد.
 
اگر چه Reditt سرانجام تصمیم مناسبی در این زمینه اتخاذ کرده، اما تا به حال بابت لینک دادن به تصاویر هک شده غیراخلاقی بازیگران آمریکایی درآمد فراوانی از محل تبلیغات و ... به دست اورده است. مدیران این سایت می گویند هر چیزی که در این رابطه در Reditt منتشر شود، پاک شده و آدرس تماسی در اختیار قربانیان این حملات قرار می گیرد تا محتوای نامناسب احتمالی را گزارش کنند.

​​