فناوری

ساعت اپل همراه با 100 هزار ابزار کاربردی وارد بازار می‌شود

ساعت‌های هوشمند در سراسر جهان به فروش می‌رسند و هر روز مدل‌های مختلف از آنها روانه بازار می‌شود. اما بسیاری از هواداران محصولات الکترونیک منتظر ساعت مچی هستند که شرکت اپل در آینده نزدیک عرضه می‌کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، شرکت اپل قصد دارد وارد بازار جهانی فناوری‌های پوشیدنی شود و از هم‌اکنون تا زمان عرضه رسمی Apple Watch مدت کوتاهی باقی مانده است.

بر اساس آخرین بیانیه منتشر شده، عرضه Apple Watch از آپریل امسال آغاز می‌شود تا انتظارهای کاربران جهانی به پایان برسد. برای این اتفاق کارشناسان فناوری پیش‌بینی‌های مختلف را منتشر کرده‌اند و «تریپ چودری» از مرکز تحقیقاتی Global Equities مطالب جالبی ارایه داده است.

او می‌گوید ساعت مچی Apple Watch در حالی وارد بازار جهانی می‌شود که شرکت مربوطه بیش از 100 هزار ابزار کاربردی متناسب با آن را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد.

این عدد بر اساس شش کیت اصلی که اپل برای توسعه ساعت مچی هوشمند خود عرضه کرده، پیش‌بینی شده است که البته کارشناسان آن را فراتر از احتمالات قبلی می‌دانند.

چودری پیش‌بینی‌های خود را از این هم فراتر برده است و ادعا می‌کند که اپل تا دسامبر 2015 حدود 42 میلیون دستگاه از این ساعت هوشمند را وارد بازار جهانی می‌کند.

او توضیح داد که به طور میانگین هر کاربر آیفون 65 ابزار کاربردی را روی گوشی هوشمند خود مورد استفاده قرار می‌‌دهد.


​​