تلفن همراه

با MWC 2015: آخرین آمار و ارقام بزرگترین کنگره تلفن‌همراه جهان

انجمن جهانی خدمات موبایلی GSMA همه برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است تا طی هفته آتی «کنگره جهانی تلفن‌همراه»(MWC) در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی بارسلونا برگزار شود.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این نمایشگاه امسال دهمین سالگرد برگزار خود در بارسلونا را برگزار می‌کند و از آن به عنوان بزرگترین اتفاق موبایلی جهان یاد می‌کنند.

نمایشگاه MWC 2015 در فضایی به وسعت 100 هزار متر مربع برگزار می‌شود و نمایندگانی از بیش از 2 هزار شرکت مختلف در آن حضور میابند که از جمله آنها می‌توان به 167 شرکت اسپانیایی اشاره کرد.

پیش‌بینی شده است که در این نمایشگاه 90 هزار نفر از 201 کشور جهان حضور یابند و اتفاقات مختلف را در آن دنبال کنند تا برگزاری این نمایشگاه تاثیر 436 میلیون دلاری را بر اقتصاد اسپانیا برجا بگذارد و 12 هزار کارمند موقتی را به کار بگیرد.

در نمایشگاه MWC 2015 علاوه بر آنکه بزرگترین شرکت‌های موبایلی جهان آخرین محصولات خود را به نمایش می‌گذارند، رقابت جدید در زمینه خدمات سازمانی دنبال می‌شود تا آینده این صنعت نمایان‌تر شود.

برای این نمایشگاه که در تاریخ 2 مارس فعالیت خود را آغاز می‌کند، تدابیر امنیتی گسترده‌ای اندیشیده‌ شده است. بیش از 10 هزار نفر مسؤولیت برگزاری نمایشگاه را برعهده دارند که از جمله آنها می‌تواند به پیمانکاران، کارمندان مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی بارسلونا و راننده 1800 کامیون تبلیغاتی اشاره کرد.

در MWC 2014 در هر لحظه به صورت همزمان بیش از 20 هزار دستگاه موبایلی به شبکه مرکزی اینترنت متصل بودند که این رقم برای سال جاری افزایش میابد.

مرکز GSMA برای نمایشگاه نمایشگاه امسال 20 مرکز توزیع غذا در نظر گرفته است که تمام آنها در طول 4 روز به صورت 24 ساعته فعالیت می‌کنند و قرار است 18 تن انواع غذا و خوراکی را به دست مردم برسانند.

ساندویچ یکی از محبوب‌ترین غذاهای مردم در این نمایشگاه محسوب می‌شود و بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، طی این MWC 2015 شرکت‌کنندگان بیش از 35 هزار ساندویچ خواهند خرید.


​​