تلفن همراه

با MWC 2015: نخستین گوشی هوشمند Kyocera مبتنی بر ویندوز فون 8.1

تنها چند روز تا زمان برگزاری کنگره جهانی تلفن‌همراه(MWC 2015) در بارسلونای اسپانیا باقی مانده است و شرکت Kyocera در تلاش است طی این اتفاق مدل اولیه نخستین محصول خود مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون 8.1 را در معرض دید عموم قرار دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت ژاپنی هنوز اطلاعات بیشتری در مورد محصول مذکور منتشر نکرده است. با این وجود گفته می‌شود که دستگاه مذکور در قابل یک گوشی هوشمند پیشرفته و پرقدرت عرضه می‌شود.

شرکت Kyocera از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی در بازارهای آمریکا و ژاپن محسوب می شود و این بار تصمیم دارد با تکیه بر سیستم‌عامل ویندوز فون، توجه بیشتری از کاربران را به خود جلب کند.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که به صورت همزمان مدل اولیه دیگر دستگاه‌های دیجیتالی جدید خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به گوشی هوشمند جدیدی اشاره کرد که به کمک نمایشگر خود انرژی خورشید را دریافت می‌کند.

مرکز خبری «ویندوز سنترال» در این خصوص توضیح داد که Kyocera برای معرفی گوشی هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز فون 8.1 نخستین روز کنگره جهانی MWC 2015 را در نظر گرفته است.


​​