تلفن همراه

با MWC 2015: لوازم خانگی IKEA مجهز به شارژ بی‌سیم

شرکت IKEA از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان در کنگره جهانی تلفن همراه(MWC) از محصول جدیدی رونمایی کرد که می‌تواند به صورت بی‌سیم موبایل شما را شارژ کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت سوئدی سری جدید محصولات خود را مجهز به شارژر بی‌سیم مخصوص دستگاه‌های الکترونیکی موبایلی در معرض دید عموم قرار داد.

این شارژر بی‌سیم در سری محصولات Home Smart عرضه شده است که انواع لامپ، میزهای کوچک کنار تخت‌خواب و میز مخصوص سرو قهوه را شامل می‌شود و داخل سطح اصلی تمام آنها شارژر بی‌سیم جاسازی شده است.

شرکت IKEA برای ساخت این محصولات از استاندارد شارژر بی‌سیم QI بهره برده است که سامسونگ در آخرین گوشی هوشمند خود موسوم به Galaxy S6 از این استاندارد استفاده می‌کند.

گروه «دوستداران زمین» که از بزرگترین مجمع‌های حامی محیط زیست در جهان محسوب میشود توضیح داد که این محصولات به صورت کامل بازیافت می‌شوند و امکان بازگشت کامل آنها به طبیعت وجود دارد.

شرکت IKEA اعلام کرد مدل‌های مختلف این محصولات را با شارژر بی‌سیم مناسب گوشی‌های هوشمند سامسونگ و انواع آیفون به صورت مجزا عرضه می‌کند.


​​