تلفن همراه

آیپد اپل برای صاحبان مشاغل در راه است

منبع: فارس
گفته می شود شرکت اپل در حال طراحی آی پد 12.9 اینچی برای کاربران تجاری و حرفه ای است و همزمان با رونمایی با ساعت اپل در روزهای آینده در این مورد نیز اطلاع رسانی خواهد کرد.
 
برخی منابع خبری هم می گویند اگر چه به زودی در مورد ویژگی‌های این تبلت اطلاع‌رسانی خواهد شد، اما بعید است تا قبل از پاییز سال آینده شاهد فروش گسترده‌اش باشیم.
این شرکت امیدوار است نمایشگر بزرگ این تبلت و همین طور برنامه‌ها و سرویس های متنوع آن برای افراد حرفه‌ای آنان را راضی کند. پشتیبانی از کابل یو اس بی بزرگترین مزیت آیپد جدید خواهد بود. اصرار اپل بر عدم پشتیبانی از کابل یو اس بی از جمله نقاط ضعف آیپد از نظر برخی صاحبان مشاغل بوده است.
 
در این آیپد از فناوری USB 3.0 پشتیبانی خواهد شد که 10 برابر سریع تر از پرت های یو اس بی فعلی است. لذا انتقال داده ها از این طریق هم به سرعت انجام می شود.
 
میزان فروش تبلت‌های آیپد اپل در ماه های اخیر کاهش قابل توجهی داشته وبه نظر می رسد این ابتکار عمل تازه با هدف مقابله با این روند صورت گرفته باشد. ظاهرا این شرکت برای افزودن برخی برنامه‌های کاربردی در محیط های اداری به آی پد مذاکراتی با آی بی ام به عمل آورده است.

​​