گجت

مدل لوکس ساعت اپل مزین به طلای 24 عیار و الماس

شرکت اپل هیچ وقت به صورت رسمی نسخه لوکس گوشی هوشمند آیفون با بدنه‌ای از جنس طلا را عرضه  نکرد. اما در سراسر جهان شرکت‌هایی وجود دارند که بدنه این محصول از طلا تولید می‌کنند و گوشی آیفون را در قالب یک کالای لوکس و قیمتی به دست کاربران جهانی می‌رسانند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در مقابل، نخستین ساعت مچی هوشمند این شرکت موسوم به Apple Watch با بدنه‌ای از جنس طلا به صورت رسمی معرفی شده است که با قیمت بسیار بالا فروخته می‌شود. اما با این توضیحات، آیا باز هم جایی برای شرکت‌های مذکور وجود دارد تا مدل‌های متفاوت‌تری از ساعت اپل را با بدنه طلا روانه بازار کنند؟

شرکت Goldgenie تصاویر ویدیویی جدیدی را منتشر کرده است که در آن مدل ویژه Apple Watch اپل با بدنه‌ای از طلای 24 عیار به نمایش درآمده است و البته مدل‌های دیگر این محصول با طلای سرخ و پلاتینیوم نیز موجود است.

هنوز قیمت این ساعت‌های لوکس و گرانبها اعلام نشده است، اما گفته میشود این محصول با نسخه ویژه‌ای که اپل با بدنه طلا می‌سازد کاملا متفاوت است.

مدل ویژه این ساعت موسوم به Watch Edition با طلای 18 عیار در شرکت اپل تولید می‌شود و محصول یاد شده بدنه‌ای از طلای 24 عیار دارد. البته باید توجه داشت که مشخصات داخلی این ساعت هوشمند با نمونه اصلی یکسان است و باتری آن می‌تواند تا 18 ساعت انرژی را در خود نگه دارد.

یک مدل جدید از ساعت اپل که با نام Lux Watch Standard شناخته می‌شود 0.6 قیراط الماس را در خود جا داده است و مدل Lux Watch Deluxe همراه با 2.3 قیراط و مدل Lux Watch Omni با 12.3 قیراط الماس عرضه می‌شوند.


​​